Kadınların En Çok Yaptığı Giyim Hataları

Kadınların en çok hata yaptığı giyim konusundan biraz bahsedelim dedik. Eğer rahatlığınızın ön tasarıda olacağı bir aktiviteye katılıyorsanız, kıyafetinizi buna göre seçmeye itina göstermelisiniz.Kombininizde her vakit en önemli tek bir parça olmalı, başkaları de o parçayı tamamlamalı.
Eğer kıyafetleriniz aksesuarlarınız saç ve makyajınız aynı oranda ilgi çekiyorsa, mübalağalı giyiminiz sizi şık olmaktan uzaklaştıracaktır.Renk uyumu ile ilgili takıntılı olabilirsiniz fakat şayet tonları tutturamayacaksınız, boşverin.
Hatta bugünlerde tüm modacılar renk uyumunun defa demode olduğunu dile getiriyor.
Renk uyumundan defa henüz ehemmiyetli ayrıntılar var.Taytlar birkaç sezondur defa moda fakat şayet bacaklarına yeteri kadar güvenmiyorsanız, taytı, farklı parçalarla da birleştirebilirsiniz.
Taytları uzun tunikler ve topuklu çizmelerle kombinleyerek defa henüz tarz ve hoş görünebilirsiniz.
Modanın duayenleri beyaz, topuklu çizmelerin bir kadını bayağılaştırmaktan farklı bir işe yaramadığını dile getiriyor.
Siz de onlara kulak verin ve şayet bu tür bir çizmeniz varsa, derhal ondan vazgeçmenin yollarını bulun.Çok zayıf ve minyonsanız defa büyük çantalardan kaçınmalısınız.
Küçük omuz çantaları veyahut el çantaları size defa yakışacaktır.
Eğer defa uzun boyluysanız da küçük sırt çantaları adına büyük omuz çantaları seçenek edebilirsiniz.
Şıklık bir bütündür ve bunu hiçbir zaman tek bir aksesuarla sağlanamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>