Yeni Meizu 15 Plus Nasıl Görünüyor

Dev Teknoloji markaları arasında kendi ismini duyaran Meizu yeni telefonu ile teknolojinin gündemine oturdu tasarımıyla insanın aklını başından alıyor.
Yuvarlatılmış kenarlarıyla kullanımı kolaylaştırmayı hedefleyen Meizu, alıştığımızın dışında bu ince çerçevelere rağmen parmak izi sensörünü ön tarafta konumlandırmış.
Üst tarafta ve yanlarda neredeyse hiç çerçevenin yer almadığı Meizu’nun 15. yılına özel modeli, bu sene bolca gördüğümüz 18:9 ekran oranında gelecek.
Meizu 15 Plus alt tarafta kamera ve parmak izi sensörüne yer verirken arka tarafta ise çift kamera kurulumu tercih etmiş durumda. Teknik özellik tarafında henüz çok fazla bilginin bulunmadığı modelin 2 farklı RAM ve depolama kapasitesi sunması bekleniyor. Bunlardan ilkinin 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama olması beklenirken bir diğerininse 8 GB RAM, 256 GB dahili depolama olacağı iddia ediliyor.
Snapdragon işlemcilerin kullanılması beklenilen modelin fiyatları ise 450 dolardan başlayarak 530 dolar seviyesine kadar çıkması bekleniyor. Meizu 15 Plus modelinin tanıtım tarihi ise henüz belirsizliğini koruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>