Mi Mix 3 Gelişmesi Devam Ediyor

Bir zamanlar tasarımıyla dalga geçilmiş fakat kısa süre sonra bütün telefon camiasının çerçevesiz tasarıma geçtiği bütün telefonların ilham aldığı Mi Mix 3 tasarımı her geçen gün değişiyor ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Çin’in Apple’ı olarak dünyada bilinirliğini arttıran Xiaomi, şu günlerde tüm dünyada en çok satan akıllı telefon üreticileri arasında yer alıyor.

Bu durumdaki en büyük etken yüksek malzeme kalitesi, yüksek donanım ve uygun fiyat dersek yanılıyor olmayız. Ancak Xiaomi yeni modelinde Apple olayını biraz abartmış gibi gözüküyor.
Zira Webio üzerinde paylaşılan bir görselde Xiaomi Mi Mix 3 modeline ait olduğu iddia edilen arka panel tasarımı neredeyse iPhone X ile aynı. Dikey konumlandırılan kamera sensörüne ek olarak Mi Mix 3 modelinde iPhone X‘da Apple logosunun bulunduğu yere parmak izi sensörünün konumlandırılmış olmasıyla dikkat çekiyor.
Mi Mix ailesinin vazgeçilmezi “MI MIX DESING BY XIAOMI” yazısına ise yine aynı yerinde aynı şekilde yer verilmiş. Henüz hakkında oldukça kısıtlı bilgiye sahip olduğumuz yeni Mi Mix modeli için iddia edildiği üzere iPhone X vari bir tasarımla gelebileceği gibi bunun tamamen yalan bir iddia olabileceğini de son olarak söyleyelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>